DOPRAVA ÚPLNE ZDARMA OD 50 EUR!

Biela šalvia a kryštály

€15 / ks
Skladom

Očista a harmonizácia priestoru 

- pomocou vydymovania šalviou bielou, následne uloženým kryštálov v priestore, kde sa nachádzame najčastejšie. Najobľúbenejšie kryštály na očistu a harmonizáciu priestoru sú krištáľ, ruženín a pyrit

Detailné informácie

Podrobný popis

Vydymovanie šalviou je jednou z najstarších techník očisty. Táto šalvia pochádza priamo z Kalifornie a je nenahraditeľnou indiánskou rastlinou, ktorú tradične používajú pri rituáloch potnej sauny aj pri zaháňaní zlých duchov z domovov a chorôb z človeka. Šalvia biela sa preto zvykne nazývať aj indiánske kadidlo.

VYDYMOVANIE

Šalvia môže byť tou najčistejšou formou prírodnej vonnej tyčinky. Okrem toho je však jej dym očistný a dezinfekčný, dokonca odpudzuje hmyz. Dokáže očistiť priestor aj telo od zápachov aj ťažkých energií. Vôňa je osviežujúca, výrazná a podľa indiánov nesie čisto pozitívnu energiu, pomáha uvoľniť stresové napätie, znižovať úzkosť, zdvíhať náladu a zamerať pozornosť. Biela šalvia je silný čistič. Otvára srdcovú energiu. Šalvia sa používa pri indiánskych obradoch ako očistná sila pri čistení aury a priestoru. Odstraňuje ťažké energie. Pri spaľovaní šalvie sa čistí vzduch, duch aj myseľ. Keď idete vydymovať interiér, otvorte okno, aby energia mohla odtiecť. Šalvia stimuluje vízie a sny.

AKO NA TO?

Jednoducho zapáľte koniec šalvie a rozdúchaním podporte tlenie. Tlejúcim zväzkom a pomocou pierka, či vášho dychu rozháňajte očistný dym po priestore, alebo osobe. Myslite pri tom na Váš zámer, s ktorým ducha tejto posvätnej rastliny aktivujete. Po práci poďakujte a nechajte zväzok dotlieť na bezpečnom mieste, alebo ho zahaste pod prameňom vody a nechajte uschnúť pre ďalšie použitie.
Pre vydymenie jednej miestnosti Vám bude stačiť aj 1-2 lístky, ktoré môžete odlomiť zo zväzku a zapáliť na tanieriku/mušli samostatne.