DOPRAVA ÚPLNE ZDARMA OD 50 EUR!

Copaiba balzam živicový olej 10ml

Akcia Novinka
€8 –25 %
271679410 3152211665026823 1499455296174474799 n
€8 –25 % €6 / ks
Skladom

COPAIBA živicový olej
Olej z Copaiby je 100% čistý a prírodný produkt. Je to vynikajúci ochranca zažívacieho systému, vyznačuje sa výraznou protizápalovou silou, pomáha aktivovať krvný obeh, a jeho prirodzené antimykotické účinky napomáhajú pri kožných problémoch, zápaloch dýchacích, tráviacich aj močových ciest. Môže uvoľniť aj chronické kĺbové bolesti.

Obsah balenia: 10ml
Krajina pôvodu: PERU

Detailné informácie

Podrobný popis

Účinky copaibovej živice, ktoré boli potvrdené štúdiami:

  • Protizápalové – postupne znižuje zápal a opuchy
  • Antibakteriálne – Znižuje rast baktérií
  •  Neuroprotektívne – obmedzuje poškodenie mozgu a nervového systému
  •  Antiproliferatívne – zabraňuje rastu rakovinových buniek
  •  Antidepresívne – zmierňuje rôzne ukazovatele depresie
  •  Antioxidačné – Znižuje oxidačné poškodenie molekúl v tele
  •  Analgetické – zmierňuje bolesť
  •  Anxiolytické – Pomáha zmierňovať úzkosť

 

POKOŽKA:
V sedacích kúpeľoch sa používa 20 až 30 kvapiek raz alebo dvakrát denne a je veľmi vhodný na zmiernenie zápalu a úľavy od bolesti a svrbenia spôsobeného hemoroidmi, cystitídou a vaginálnymi infekciami.  Je veľmi efektívny a vhodný na priamu aplikáciu 2x denne ráno a večer na pokožku v prípade oparu, mykózy, dermatitídy či pri plesňových ochoreniach pokožky.

V dvojito zaslepenej klinickej štúdii sa zistilo, že copaiba olej významne znížil povrchovú plochu kože pokrytú akné (konkrétne acne vulgaris, čo je mierne akné), keď sa aplikoval dvakrát denne počas 21 dní.

TRÁVENIE:
Stimuluje, chráni a pomáha zefektívniť tráviaci systém, reguluje metabolizmus v prospech správneho trávenia. Preto sa používa a konzumuje ako prírodné preháňadlo. Pre tento účel sa odporúča rozriediť desať kvapiek oleja Copaiba v polovici pohára vody, pije sa najviac 3x denne.
Na žalúdočné vredy: Vypite 3-5 kvapiek copaiba oleja rozpusteného v ¼ šálky vody trikrát denne pred jedlom.

RESPIRAČNÝ SYSTÉM:
Jej antiseptické účinky sa prejavujú inhaláciou. Copaiba je výborným expektorantom a môže pomôcť pri liečbe bronchitídy, pneumónie, astmy, kašľa, sínusitídy, rinitídy, angíny, nachladnutia a bolesti v krku, pretože odopcháva pľúcne alveoly a krvné cievy.

MOČOVÝ SYSTÉM:
Podporuje antiseptickú očistu močovodu a napomáha zmierňovať cystitídu (chronický zápal močového mechúra) alebo akútnu inkontinenciu moču. Všeobecne pomáha predchádzať infekciám a močovým kameňom a tiež pri hliene v močovom mechúre.
 
POHYBOVÝ SYSTÉM:
Posilňuje kosti, predchádza osteoporóze. Vďaka svojej výraznej protizápalovej vlastnosti môže uvoľniť chronické bolesti je nápomocná pri udržiavaní kĺbov v dobrom stave. Pomáha uvoľňovať bolesti svalov v chrbtici, kĺboch, pri osteoartritíde a artritíde.
 
IMUNITNÝ SYSTÉM:
Copaiba je známa ako výrazné prírodné antibiotikum, eliminuje zápaly a podporuje imunitu
 
OBEHOVÝ SYSTÉM:
Olej Copaiba pomáha premastiť a odopchať tepny a žily, podporuje správny obeh krvi a celkovo zlepšuje okysličenie a regeneráciu ciev. Pôsobí ako prevencia aj ako podporný prostriedok v prípade kŕčových žíl, potenciáli na mozgovú príhodu a infarkt. Podporuje nastolenie optimálnej rovnováhy cholesterolu a triglyceridov. Laboratórne štúdie Spolkovej univerzity v Peru, neurovedec Wallace Leal, ukazujú, že pomáha pri liečení mŕtvice, AVC, hemoroidoch; spôsobom sedavých kúpeľov s 20 až 30 kvapkami Copaiby a niekoľkými kvapkami Dračej krvi. Môžete tak zabrániť a zmierniť zápal spôsobený hemoroidmi, cystitídou a dokonca aj pri vaginálnych infekciách.Tieto informácie sú oficiálne podávané výrobcom a dodávateľom z Peru.

VEDĽAJŠIE ÚČINKY A KONTRAINDIKÁCIE:
Nepožívajte vyššie ako odporúčané dávky.
Neaplikujte na oči, sliznicu alebo na veľmi veľké plochy pokožky.

Upozornenie: Všetky informácie a skutočnosti uvedené v článku slúžia výlučne pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom.

 

CERTIFIKÁTY:
Tento produkt spĺňa stanovené špecifikácie a R.M. 591-2008 / MINSA  „Sanitárna norma, ktorá stanovuje mikrobiologické kritériá kvality a hygienickej bezpečnosti potravín a nápojov určených na ľudskú spotrebu.