DOPRAVA ÚPLNE ZDARMA OD 50 EUR!

Imunko aj pre deti vhodný na cesty

Novinka
€30 / ks
Skladom

Imunko je čisto prírodný produkt, obsahuje akáciovú vlákninu, výťažok z rakytníka, horčík a vitamín C a ešte viac. Obsahuje vysoké dávky 2'-fukozyllaktóza - HMO, čo sú látky, ktoré sa prirodzene vyskytujú aj v materskom mlieku a pomáhajú deťom lepšie odolávať infekciám. Ľahko sa pripravuje, zvládne to každé dieťatko samo.

Vhodný aj na cesty, Dóza obsahuje 30 praktických vrecúšok, ktoré sa vysypú do pohára a zalejú vodou.

Vhodný aj pre deti, ktoré majú problémy s trávením, s alergiami či nechuťou do jedla.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dávkovanie a návod na použitie

Jedno vrecúško vysypte do suchého pohára, zalejte 150 ml neperlivou vodou, miešajte až do úplného rozpustenia a vypite. Balenie obsahuje 30 jednorazových vrecúšok v dóze

Príchuť jablko:

Akáciová vláknina, výťažok zo živice zo Smrekovca západného s arabinogalaktanmi, 2'-fukozyllaktóza  (HMOs), horčík (horečnatá soľ kyseliny citrónovej), výťažok z plodov malpígie holej (Acerola), výťažok z plodov rakytníka rešetliakového, aróma: jablko, sladidlo: glykozidy steviolu, farbivo: betakarotén.

Upozornenie:

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte, ak máte intoleranciu na akúkoľvek zložku výživového doplnku. Skladujte v suchu pri teplote max. 25°C, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením.