DOPRAVA ÚPLNE ZDARMA OD 50 EUR!

Nechtíková mastička s rumančekom 30ml

Novinka
€8,50 / ks
Skladom

Bylinná masť na ochranu a zdravie citlivej, suchej a podráždenej pokožky

Slovenský výrobok, prírodný vegánsky produkt

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitie:

  • ochranná a hydratačná masť pre suchú a citlivú pokožku
  • zmierňuje zápalové reakcie pokožky aj kŕčových žíl
  • podporuje regeneráciu suchých ekzémov, psoriázy, akné…
  • urýchľuje hojenie preležanín aj zaparenín a je dostatočne jemná pre citlivú detskú pokožku*
  • zjemňuje začervenanie, pigmentové škvrny, modriny, jazvy
  • zmierňuje plesňové kožné problémy

Skladovanie

Skladujeme v suchu pri izbovej teplote do 25oC. Nevystavujeme priamemu slnečnému svetlu a chránime pred mrazom.

Nominálny obsah: 30 alebo 60 ml

Balenie: Dóza sklenená, tmavá s UV ochranou a hliníkovým uzáverom

ZLOŽENIE PRODUKTU

Ingredients (INCI): Butyrospermum Parkii butter*, Cocos nucifera oil*, Prunus amygdalus dulcis oil*, Cera Alba, Calendula officinalis extract, Matricaria chamomilla extract, Citrus aurantium flower extract, Helichrysium arenarium flower extract, Curcuma longa root extract, Anthemis nobilis Oil, Cymbopogon martinii Oil*, Citrus Aurantium Oil*, Curcuma longa Oil*, Tocopherol, Rosmarinus officinalis oil extract, (*Organic ingredients 93%)

Zloženie: BIO nerafinované Bambucké maslo, Kokosový olej, Mandľový olej, Včelí vosk, Extrakt z Nechtíka Lekárskeho, Extrakt z Rumančeka kamilkového,  Extrakt z kurkumy, Extrakt z pomarančových kvetov, Extrakt zo slamihy piesočnej, Esenciálny olej z rumančeka rímskeho*, Esenciálny olej z palmy ružovej*, Esenciálny olej z neroli*, Esenciálny olej z kurkumy*, Prírodný vitamín E, Rozmarínový extrakt
(* Organické zložky tvoria 94%)

Balenie a dávkovanie

Nechtíková masť predstavuje vysoko koncentrovanú silu bylín ukrytú v sklenenom obale, ktorá Vám dlho vydrží. Na dosiahnutie popísaných účinkov totiž stačí pravidelne naniesť množstvo krému vo veľkosti hrášku a prípadne množstvo pozorovaním upraviť na základe intenzity problému. Krém sa vstrebe cca do 6-8 minút, pretože neobsahuje vodnú zložku. Je preto navyše výborným pomocníkom na ochranu pokožky pred chladným počasím. 

94% BIO – krém je zložený z 94% surovín pochádzajúcich z organického poľnohospodárstva, pretože výrobca kladie dôraz na podporovanie pestovania bez použitia chemických hnojív a pesticídov. Ako každý produkt vychádzajúci z projektu Herbárium, obsahuje výrazný podiel bylinných zložiek, ktoré sú vlastnoručne zbierané alebo vypestované na princípoch permakultúry – podpory trvalo udržateľného pestovania a biodiverzity.

97% RAW – na zachovanie prirodzeného obsahu vitamínov a účinných látok výrobca vyvinul technologický postup, v ktorom svoje extrakty a produkty nevystavuje teplu nad 40°C, preto nesú označenie RAW. Jediná zložka, ktorá tvorí cca 3% z produktu a topí sa na 60°C je včelí vosk.

ZERO WASTE –  produkty sú vyrábané bez zbytočnej tvorby odpadu a sú balené do znovu použiteľných obalov bez ďalších obalových materiálov navyše. V prípade, že ste si niektorý produkt obľúbili, môžete zbierať obaly, ktoré Vám môžu opäť naplniť.

97% VEGAN  – Krém je vyrobený takmer čisto z rastlinných surovín. Na vyváženie olejovej a maslovej zložky sa však výrobca rozhodol použiť včelí vosk, ktorý je produktom včiel. Je tak jediným zástupcom pracovitej ríše hmyzu úzko prepojený s kvetmi. Zároveň žiadny z našich produktov nie je a nebude testovaný na zvieratách.

HAND MADE  – Všetky nazbierané byliny a ostatné suroviny prejdú niekoľko krát rukami a pozorným okom, kým sa z nich stanú hotové produkty. Nevznikajú tak veľké skladové zásoby, preto tu nájdete vždy čerstvé produkty podľa aktuálneho ročného obdobia, vyrobené z tohoročných bylín.