DOPRAVA ÚPLNE ZDARMA OD 50 EUR!

Slnečný repelentný olej

Tip
€12 –25 %
Slnečný repelentný olej
€12 –25 % €9 / ks
Skladom

Presvedčte sa vlastnými zmyslami a na svojej koži, že funkčný repelent môže byť vyrobený len z organických prírodných surovín a dokonca môže krásne voňať:)

Obsahuje: Zmes panenských rastlinných olejov, betakaroténových extraktov a originálnej repelentnej zmesi organických esenciálnych olejov Voniava.
Obal: Hnedá sklenená liekovka s čiernym plastovým dávkovačom
Objem: 50ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Slnečný repelentný olej obsahuje zmes panenských rastlinných olejov bohatých na karotény (sezamový, mkrvový, marhuľový, rakytníkový olej, olej z malinových semien a pšeničných klíčkov), obohatených o extrakty z amazónskych achiote a karanja semien.  Pomáhajú pokožke lepšie spracovať UVA aj UVB  žiarenie a pripravujú ju na horúce letné slnko. Pomocou slnečného oleja účinne zmiernite aj podráždenie pokožky od slnka, podporíte regeneráciu buniek a zmiernenie predčasných príznakov starnutia pokožky. Originálna repelentná zmes organických esenciálnych olejov Voniava obsiahnutá v Slnečnom oleji spolu s nimbovým olejom účinne odpudzuje bodavý hmyz (komáre aj kliešte).

Zloženie: Bio mrkvový olej,  Olej z malinových semien, Bio marhuľový olej,  Bio olej z pšeničných klíčkov, Bio Nimbový olej, Bio Rakytníkový olej, Karanja olej, Extrakt z Achiote, Vitamín E, Originálna zmes esenciálnych olejov REPELENT, Extrakt z rozmarínu

INCI: Sesamum indicum Seed oil*, Rubus idaeus seed oil,Prunus armeniaca kernel oil*,Daucus Carota Sativa Root Extract,Triticum vulgare Germ Oil*,Azadirachta indica Seed Oil*,Hippohae rhamnoides Pulp Oil*,Pongamia glabra seed oil,Bixa Orellana Seed Extract,Lavandula angustifoila Oil*,Daucus carota seed Oil*,Tocopherol,Cymbopogon winterianus Oil*,Foeniculum vulgare Oil*,Myristica fragrans Oil*,Pogostemon cablin Oil*,Cedrus atlantica Oil*,Eugenia caryophyllus Oil*,Rosmarinus Officinalis leaf extract

Ako slnečný olej funguje?

Najmä v období prichádzajúcej jari, keď je naša biela pokožka prvý krát po zime vystavená slnku dochádza k jej spáleniu a podceňovaním sily slnka aj k úpalom. Práve v tom čase môžeme pomôcť telu lepšie sa popasovať so slnečnými lúčmi dávkovaním betakaroténu aj priamo cez kožu. Vitamíny D, E a K sú balzamom pre pokožku, pomôžu utíšiť podráždenie a vyživia bunky do hĺbky.

Repelentný účinok slnečného oleja oceníte najmä v teplých dňoch pri vode. Jedným prípravkom tak vybavíte starostlivosť o pokožku pre zdravé slnenie a odpudíte dotieravý hmyz. Repelent v olejovom základe má tú výhodu, že účinkuje 2x toľko, ako repelenty vo vodnej báze. Esenciálne oleje rozriedené v slnečnom oleji krásne vsiaknu do pokožky a predĺžia repelentný účinok na 4-6 hodín v porovnaní s Repelentným osviežovačom – 2-3hod.

Presvedčte sa vlastnými zmyslami a na svojej koži, že funkčný repelent môže byť vyrobený len z organických prírodných surovín a dokonca môže krásne voňať:)

Použitie:

Tento olej môžete používať pred vystavením sa slnku, ale aj po tom, čo Vaša pokožka chytila červený odtieň.  Jednoducho natrite vašu pokožku pred slnením – špeciálnu starostlivosť venujte ramenám, tvári a dekoltu. Súčinnosť rastlinných olejov by sme mohli porovnať so SPF 10.
NAŠE ODPORÚČANIE: Nevystavujte sa priamemu poludňajšiemu letnému slnku a informujte sa o bezpečnej alternatíve zdravého slnenia: dodržiavajte pitný režim, striedajte pobyt na slnku s pobytom na tieni, chráňte si citlivé časti tela oblečením a nezabudnite na pokrývku hlavy.

Upozornenie:

Toto nie je opaľovací olej! Opaľovanie (dlhý pobyt na slnku za účelom stmavnutia pokožky) nie je prirodzené ani zdravé pre naše telo, preto je z nášho pohľadu nelogické a neprirodzené hľadať v prírode také látky, ktoré by tento nezdravý zvyk umožňovali.