DOPRAVA ÚPLNE ZDARMA OD 50 EUR!

Šťastné črievko + darček krištáľ

Novinka Tip
€60 –8 %
273184129 1569476830089300 2250898622935792946 n
€60 –8 % €55 / ks
Skladom

Akáciová vláknina ako súčasť stravy môže pomôcť podporiť pravidelné vyprázdňovanie, pozitívne prispieť k udržaniu správnej hladiny cholesterolu, nespôsobuje nadúvanie ani kŕče. Funguje tiež ako prebiotikum, ktoré podporuje zdravé osídlenie črevného mikróbiómu.

Bez GMO, bez farbív, bez gluténu.

VIAIMUN 60 kapsúl

Je vhodný pre športovcov, ľudí s oslabenou imunitou, aktívnych ľudí a deti. Obsahuje dve prírodné zložky z kvasníc. Prvá je unikátnym zdrojom štyroch základných nukleotidov, ktoré sa prirodzene nachádzajú v materskom mlieku a sú vhodné pre posilnenie črevnej bariéry. Druhou zložkou sú Betaglukány – „hnacie motory“ imunitných buniek.

Vo VIAIMUN používame len transparentné, vegánske kapsule bez akýkoľvek farbív.

Vyrába sa na SLOVENSKU

COPAIBA olej

COPAIBA živicový olej
Olej z Copaiby je 100% čistý a prírodný produkt. Je to vynikajúci ochranca zažívacieho systému, vyznačuje sa výraznou protizápalovou silou, pomáha aktivovať krvný obeh, a jeho prirodzené antimykotické účinky napomáhajú pri kožných problémoch, zápaloch dýchacích, tráviacich aj močových ciest. Môže uvoľniť aj chronické kĺbové bolesti.

Obsah balenia: 10ml
Krajina pôvodu: PERU

Neobsahuje alergény, umelé konzervačné látky, príchute ani farbivá.
Tento produkt spĺňa stanovené špecifikácie a R.M. 591-2008 / MINSA „Sanitárna norma, ktorá stanovuje mikrobiologické kritériá kvality a hygienickej bezpečnosti potravín a nápojov určených na ľudskú spotrebu.

Krištáľ ako darček

Detailné informácie

Podrobný popis

Akáciová vláknina

Vysoko rozpustná vláknina zozbieraná z miazgy stromu akácia, ktorý je pôvodom z Afriky, Pakistanu a Indie, vyskytujúca sa hojne v tropických a subtropických oblastiach. Akáciová vláknina ako súčasť stravy môže pomôcť podporiť pravidelné vyprázdňovanie, pozitívne prispieť k udržaniu správnej hladiny cholesterolu, nespôsobuje nadúvanie ani kŕče. Funguje tiež ako prebiotikum, ktoré podporuje zdravé osídlenie črevného mikróbiómu.

Vláknina z klastrovej fazule

Guar alebo klastrová fazuľa, s botanickým názvom Cyamopsis tetragonoloba, je jednoročná strukovina a zdroj guarovej gumy. Guarová múka ako diétna vláknina podporuje pravidelnú činnosť tráviaceho ústrojenstva a stimuluje pohyb odpadových látok a toxínov von z tela, čím zároveň zamedzuje nežiaducim baktériám, aby sa zdržovali v tele. Je taktiež schopná toxické látky absorbovať.

L-Glutamín

Glutamín predstavuje neesenciálnu aminokyselinu, ktorá tvorí podstatnú časť voľných aminokyselín vo svalových bunkách. Ide o najčastejšie sa vyskytujúcu sa aminokyselinu v ľudskom tele. Podporuje správne fungovanie svalových buniek a imunitného systému, tlmí katabolizmus bielkovín a zlepšuje dusíkovú bilanciu.

 

Opdporúčané dávkovanie: 1x denne 1 zarovnaná odmerka prášku.

 

 

Návod na prípravu: do pohára s objemom 200ml nasypte 1 zarovnanú odmerku VIAFIBER, zalejte vodou a dobre premiešajte. Po úplnom rozpustení nápoja vypite. Balenie obsahuje 30 dávok.

 

Upozornenie: skladujte v suchu, dobre uzavreté, chránené pred priamym slnkom. Nádobu uchovávajte mimo dosahu malých detí. Prípravok je určený na vnútorné použitie. neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodné pred deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie prípravku konzultovať so svojím odborným lekárom.

 

Zloženie: Akáciová vláknina, vláknina z plodov klastrovej fazule (Cyamopsis tetragonoloba), L-Glutamín, horčík (horečnatá soľ kyseliny citrónovej), vitamín C (kyselina L-askorbová), farbivo: červená brusnica, prírodná aróma: čierna ríbezľa, regulátor kyslosti: kyselina jablčná, extrakt z plodov čučoriedky chocholíkatej (čučoriedka kanadská), sladidlo: glykozidy steviolu, kyselina pantoténová (D-pantotenát sodný), zinok (glukónan zinočnatý), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), Biotín (D-biotín). Pôvod základnej zložky: EÚ / mimo EÚ. 

Bez GMO, bez farbív, bez gluténu.

Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

VIAIMUN 60 kapsúl

VIAIMUN je vhodný aj pre vegánov, ľudí s intoleranciou na lepok, ľudí so syndrómom dráždivého čreva aj pre ľudí s inými potravinovými intoleranciami. Pre dosiahnutie maximálneho efektu „šťastného črievka“ odporúčame kombinovať s produktom VIAFIBER. Balenie obsahuje 60 kapsúl a vydrží Vám až dva mesiace. Vo VIAIMUN používame len transparentné, vegánske kapsule bez akýkoľvek farbív.

VIAIMUN obsahuje štyri základné typy nukleotidov - AMP – Adenozínmonofosfát, CMP – Cytidínmonofosfát, GMP – Guanozínmonofosfát a UMP – Uridínmonofosfát. Nukleotidy potešia bunky vašich čriev, ktoré tvoria prirodzenú bariéru proti látkam, ktoré sú pre telo cudzie.

Druhou základnou zložkou VIAIMUN sú Betaglukany. Sú  to hnacie  motory imunitných buniek. Na bunkách imunitného systému (predovšetkým makrofágy, neutrofily, niektoré lymfocyty) existujú  špecifické receptory pre glukan nazvané CR3. Vo chvíli, kedy sa na receptor CR 3 naviaže beta glukan s ďalšími zložkami z organizmu, dôjde k búrlivej aktivácii imunitnej bunky, ktorá ničí všetko telu cudzorodé a nepatričné.

 

Zloženie: extrakt z kvasníc s nukleotidtmi, 1,3/1,6 Glukan z kvasníc.

Množstvo aktívnych látok v ODD1

Extrakt z kvasníc s nukletoidmi typu AMP, CMP, GMP a UMP           400 mg
Beta 1,3 / 1,6 Glukan z kvasníc (Saccharomyces cerevisiae)           100 mg

 

ODD1: odporúčaná denná dávka dospelého

Pôvod základnej zložky z EÚ.

Upozornenie: Nádobu uchovávajte uzavretú, uskladňujte mimo dosahu malých detí. Prípravok je určený na vnútorné použitie. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Výživový doplnok nie je náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Skladujte v suchu, pri teplote do 20° C, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením.

VIAIMUN pre „šťastné črievko“

Komplexný „Clean Label“ produkt, ktorého základné zložky majú rastlinný pôvod. Vhodný je pre rôzne typy diét: bezlaktózovú, bezlepkovú, IBS – diétu (Irritable Bowel Syndrome, syndróm dráždivého čreva) a tiež bezsacharidovú diétu- je vodná pre diabetikov. Neobsahuje žiadne alergeny. Plnený je do veganských, transparentních kapsúl bez akýkoľvek farbív.

Je registrovaný na Úrade verejného zdravotníctva Slovenskej republiky

Vyrábame ho na Slovensku

VIAIMUN sme vytvorili na základe odborníkov vo firmách ORIN Group a Medveď Natural. Vyrábame ho na Slovensku, vo Zvolene.

COPAIBA živicový olej

ÚČINKY

Účinky copaibovej živice, ktoré boli potvrdené štúdiami:

  • Protizápalové – postupne znižuje zápal a opuchy
  • Antibakteriálne – Znižuje rast baktérií
  •  Neuroprotektívne – obmedzuje poškodenie mozgu a nervového systému
  •  Antiproliferatívne – zabraňuje rastu rakovinových buniek
  •  Antidepresívne – zmierňuje rôzne ukazovatele depresie
  •  Antioxidačné – Znižuje oxidačné poškodenie molekúl v tele
  •  Analgetické – zmierňuje bolesť
  •  Anxiolytické – Pomáha zmierňovať úzkosť

 

POKOŽKA:
V sedacích kúpeľoch sa používa 20 až 30 kvapiek raz alebo dvakrát denne a je veľmi vhodný na zmiernenie zápalu a úľavy od bolesti a svrbenia spôsobeného hemoroidmi, cystitídou a vaginálnymi infekciami.  Je veľmi efektívny a vhodný na priamu aplikáciu 2x denne ráno a večer na pokožku v prípade oparu, mykózy, dermatitídy či pri plesňových ochoreniach pokožky.

V dvojito zaslepenej klinickej štúdii sa zistilo, že copaiba olej významne znížil povrchovú plochu kože pokrytú akné (konkrétne acne vulgaris, čo je mierne akné), keď sa aplikoval dvakrát denne počas 21 dní.

TRÁVENIE:
Stimuluje, chráni a pomáha zefektívniť tráviaci systém, reguluje metabolizmus v prospech správneho trávenia. Preto sa používa a konzumuje ako prírodné preháňadlo. Pre tento účel sa odporúča rozriediť desať kvapiek oleja Copaiba v polovici pohára vody, pije sa najviac 3x denne.
Na žalúdočné vredy: Vypite 3-5 kvapiek copaiba oleja rozpusteného v ¼ šálky vody trikrát denne pred jedlom.

RESPIRAČNÝ SYSTÉM:
Jej antiseptické účinky sa prejavujú inhaláciou. Copaiba je výborným expektorantom a môže pomôcť pri liečbe bronchitídy, pneumónie, astmy, kašľa, sínusitídy, rinitídy, angíny, nachladnutia a bolesti v krku, pretože odopcháva pľúcne alveoly a krvné cievy.

MOČOVÝ SYSTÉM:
Podporuje antiseptickú očistu močovodu a napomáha zmierňovať cystitídu (chronický zápal močového mechúra) alebo akútnu inkontinenciu moču. Všeobecne pomáha predchádzať infekciám a močovým kameňom a tiež pri hliene v močovom mechúre.
 
POHYBOVÝ SYSTÉM:
Posilňuje kosti, predchádza osteoporóze. Vďaka svojej výraznej protizápalovej vlastnosti môže uvoľniť chronické bolesti je nápomocná pri udržiavaní kĺbov v dobrom stave. Pomáha uvoľňovať bolesti svalov v chrbtici, kĺboch, pri osteoartritíde a artritíde.
 
IMUNITNÝ SYSTÉM:
Copaiba je známa ako výrazné prírodné antibiotikum, eliminuje zápaly a podporuje imunitu
 
OBEHOVÝ SYSTÉM:
Olej Copaiba pomáha premastiť a odopchať tepny a žily, podporuje správny obeh krvi a celkovo zlepšuje okysličenie a regeneráciu ciev. Pôsobí ako prevencia aj ako podporný prostriedok v prípade kŕčových žíl, potenciáli na mozgovú príhodu a infarkt. Podporuje nastolenie optimálnej rovnováhy cholesterolu a triglyceridov. Laboratórne štúdie Spolkovej univerzity v Peru, neurovedec Wallace Leal, ukazujú, že pomáha pri liečení mŕtvice, AVC, hemoroidoch; spôsobom sedavých kúpeľov s 20 až 30 kvapkami Copaiby a niekoľkými kvapkami Dračej krvi Môžete tak zabrániť a zmierniť zápal spôsobený hemoroidmi, cystitídou a dokonca aj pri vaginálnych infekciách.Tieto informácie sú oficiálne podávané výrobcom a dodávateľom z Peru.

VEDĽAJŠIE ÚČINKY A KONTRAINDIKÁCIE:
Nepožívajte vyššie ako odporúčané dávky.
Neaplikujte na oči, sliznicu alebo na veľmi veľké plochy pokožky.

Upozornenie: Všetky informácie a skutočnosti uvedené slúžia výlučne pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom.

CERTIFIKÁTY:
Tento produkt spĺňa stanovené špecifikácie a R.M. 591-2008 / MINSA  „Sanitárna norma, ktorá stanovuje mikrobiologické kritériá kvality a hygienickej bezpečnosti potravín a nápojov určených na ľudskú spotrebu.