DOPRAVA ÚPLNE ZDARMA OD 50 EUR!

Azurit 420g Maroko

Novinka
€31,90 / ks
Skladom

Slúži ako sprievodca a radca pri duchovnom rozvoji a zlepšovaní intuície. Azurit je silný liečivý kameň, vďaka ktorému ľahšie pochopíte psychosomatický dopad pôsobenia mysle a citu na telo. V duševnej rovine prináša azurit jasné porozumenie, odhaľuje nové perspektívy a rozširuje myseľ.Azurit malachit tíši stav úzkosti, ktorá zvyčajne sprevádza fyzickú chorobu, takže liečebný proces sa môže dostaviť. Zmiešanie modrej a zelenej farby zjemňuje a uľahčuje liečbu. Modrá upokojuje stresy, takže liečivá zelená môže začať pôsobiť na fyzickej rovine. Azurit malachit pôsobí ako prikrývka, ktorá je okolo človeka omotaná, čím vzniká pokojný stav, umožňujúci vznik liečebného účinku.

Pôvod: Maroko

Detailné informácie

Podrobný popis

Odstraňuje dlhodobé bloky komunikácie a stimuluje pamäť. Zlepšuje porozumeniu realite, pomáha prekračovať hranice v minulosti naprogramovaného systému viery a dovoľuje ísť bez strachu naproti neznámemu. Citovo azurit prečisťuje myseľ od stresu, obáv a smútku. Súčasne vnáša do emócii viac svetla. Premieňa strach a fóbie, pričom pomáha pochopiť ich hlbší význam. Ukľudňuje každého, kto z nervozity príliš vela rozpráva a dodáva odvahu všetkým ktorí majú strach sa vyjadriť.

Liečebné využitie

Pomáha pri krčných problémoch, artritíde a problémoch s kĺbami. Lieči ľadviny, žlčník a problémy s pečeňou. Pôsobí priaznivo na slezinu, štítnu žlazu, kosti, zuby a kožu. Napomáha detoxikácii organizmu. Dodáva energiu a pomáha vyladiť vyššie telesné roviny. Prečisťuje čakry. Pri použití tohto kameňa na sebe či na inom treba byť pripravený na emocionálne uvoľnenie a fyzickú detoxikáciu. Vyžaduje si to radu, meditáciu či objatie.

Umiestnenie

Nosí sa tak aby sa dotýkal kože, na pravej ruke alebo na potrebnom mieste na tele. Môže vyvolať búšenie srdca, Pokiaľ k tomu dôjde, kameň okamžite odstráňte.

Azurit a malachit prináša spojenie obidvoch kryštálov, ktoré predstavujú silný zdroj energie. Otvárajú cestu k duchovnému videniu, posilňujú schopnosť vytvárať živé vízie a otvárajú tretie oko. Na citovej úrovni pomáhajú hlbšiemu liečeniu, vyčisteniu dávnych blokov alebo odstránenie zažitých myšlienkových stereotypov. Pomáhajú prekonávať svalové kŕče.