DOPRAVA ÚPLNE ZDARMA OD 50 EUR!

Azurit Malachit Maroko 405g

€34,90 / ks
Skladom

Citovo azurit prečisťuje myseľ od stresu, obáv a smútku. Súčasne vnáša do emócii viac svetla. Premieňa strach a fóbie, pričom pomáha pochopiť ich hlbší význam. Ukľudňuje každého, kto z nervozity príliš vela rozpráva a dodáva odvahu všetkým ktorí majú strach sa vyjadriť.

Pôvod: Maroko

405g

15x7cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Slúži ako sprievodca a radca pri duchovnom rozvoji a zlepšovaní intuície. Azurit je silný liečivý kameň, vďaka ktorému ľahšie pochopíte psychosomatický dopad pôsobenia mysle a citu na telo. V duševnej rovine prináša azurit jasné porozumenie, odhaľuje nové perspektívy a rozširuje myseľ.  Odstraňuje dlhodobé bloky komunikácie a stimuluje pamäť. Zlepšuje porozumeniu realite, pomáha prekračovať hranice v minulosti naprogramovaného systému viery a dovoľuje ísť bez strachu naproti neznámemu. Citovo azurit prečisťuje myseľ od stresu, obáv a smútku. Súčasne vnáša do emócii viac svetla. Premieňa strach a fóbie, pričom pomáha pochopiť ich hlbší význam. Ukľudňuje každého, kto z nervozity príliš vela rozpráva a dodáva odvahu všetkým ktorí majú strach sa vyjadriť.

Liečebné využitie

Pomáha pri krčných problémoch, artritíde a problémoch s kĺbami. Lieči ľadviny, žlčník a problémy s pečeňou. Pôsobí priaznivo na slezinu, štítnu žlazu, kosti, zuby a kožu. Napomáha detoxikácii organizmu. Dodáva energiu a pomáha vyladiť vyššie telesné roviny. Prečisťuje čakry.

Umiestnenie

Nosí sa tak aby sa dotýkal kože, na pravej ruke alebo na potrebnom mieste na tele. Môže vyvolať búšenie srdca,  Pokiaľ k tomu dôjde, kameň okamžite odstráňte.

Azurit a malachit prináša spojenie obidvoch kryštálov, ktoré predstavujú silný zdroj energie. Otvárajú cestu k duchovnému videniu, posilňujú schopnosť vytvárať  živé vízie a otvárajú tretie oko. Na citovej úrovni pomáhajú hlbšiemu liečeniu, vyčisteniu dávnych blokov alebo odstránenie zažitých myšlienkových stereotypov. Pomáhajú prekonávať svalové kŕče.

Dodatočné parametre

Kategória: Azurit malachit
Hmotnosť: 0.65 kg