DOPRAVA ÚPLNE ZDARMA OD 50 EUR!

Celestin Madagaskar 475g

Novinka
€39,90 / ks
Skladom

Tento nádherný kryštál prináša čistotu srdca a priťahuje svojmu nositeľovi šťastie. Lieči auru, odhaľuje pravdu a prináša rovnováhu. Celestín je kameň tvorivosti. Učí človeka viere v nekonečnú božskú múdrosť. Má ukľudňujúce účinky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sa vyznačuje vysokými vibráciami a funguje ako učiteľ múdrosti nového veku. Je nabitý božskými energiami. Naštartuje duchovný rozvoj. Tento nádherný kryštál prináša čistotu srdca a priťahuje svojmu nositeľovi šťastie. Lieči auru, odhaľuje pravdu a prináša rovnováhu. Celestín je kameň tvorivosti. Učí človeka viere v nekonečnú božskú múdrosť. Má ukľudňujúce účinky. V izbe zvyšuje účinky vibrácií. Nenechávať na priamom slnku, začne blednúť.

Liečebné využitie

Potlačuje bolesť a prináša lásku. Pomáha pri poruchách zraku a sluchu, odstraňuje z tela jedovaté látky a zaisťuje súlad vo vnútri jednotlivých buniek. Pomáha uvoľniť svalové napätie. Pomáha ako všetky modré kryštály otvárať a liečiť krčnú čakru a s ňou súvisiace časti tela.

V prípade zdravotných problémov vyhľadajte v prvom rade lekársku odbornú pomoc. (Minerály nie sú oficiálne uznávané medicínou ako liečivo.) Popis pri produkte má iba informatívny charakter z tradícií, mýtov, ľudových liečiteľov. Korálky a ostatné produkty od nás neslúžia na konzumáciu a ani ako náhrada lekárskej pomoci.

Dodatočné parametre

Kategória: Celestín
Hmotnosť: 0.475 kg